Objekto pavadinimas: Universalinė parduotuvė
Projekto kategorija: parduotuvės koncepcija 2013
Autorės: Egle Truskauskienė, Rasa Miliūnaitė, atstovaujama įmonė „IDW Baldeta project development“
Plotas: ~4000 m2
Adresas: pr. Gagarina 19B, Smolensk
Naujausia Smolensko universalinė parduotuvė projektuojama pačiame aukščiausiame, naujausiame ir  moderniausiame miesto pastate. Tai urban stiliaus parduotuvė visomis šio žodžio prasmėmis. Pirmiausia miestas su savo panoramomis braunasi į jos vidų pro dižiules vitrinas. Paskui miesto struktūra prisitaiko parduotuvės plane.
Pirmame aukšte miesto aikštės vaidmenį atlieka kosmetikos ir juvelyrikos skyriai, o ją supa aksesuarų ir avalynės butikai. Antro ir trečio aukštų erdvės prasideda „centrinėmis aikštėmis“ su pačiomis karščiausiomis naujienomis, didelėmis manekenų grupėmis  ir daugybe gyvų  gėlių. Iš „aikščių“ prekybinės gatvės veda pirkėją pro jaukius prabangių parduotuvėlių kvartalus. Išoriniame perimetre jie nužymėti arkadomis, vitrinomis, logotipais... Kvartalas viduryje panašus į šiltnamį. Šis sprendimas leidžia kiekviename aukšte patraukliai išeksponuoti dar po vieną prekių grupę. Trečiajame, moterų aukšte šiltnamis baltas ir subtilus; antrajame, vyrų aukšte - tamsesnis ir griežtesnis.  Panašus planinis sprendimas taikytas ir ketvirtajam universalinės parduotuvės aukštui. Jis skirtas vaikų prekėms ir namų aksesuarams, o vidurinė dalis  panaudota kaip žaislų parduotuvė.
Universalinės parduotuvės ir pati tarsi susilieja su miestu: vitrinos veikia kaip jugtys į išorę. Pro didžiulius langus kaip pro ekraną  matosi parduotuvės šurmulys, sukomponuotos manekenų grupės ir  milžiniški  plakatų junginiai.