Objekto pavadinimas: Lelija

Projekto kategorija: interjero koncepcija

Autorės: Egle Truskauskienė, Rasa Miliūnaitė, atstovaujama įmonė „IDW Baldeta project development“

Plotas: 100  m2

 

Liaudes dainų apdainuota, per amžius žymėjusi karališką kilmę, o Prancūzijos revoliucijos metu, atimta iš monarchijos, mūsų laikais lelija sugrįžo kaip mados industrijos ženklas.

Parduotuvės interjero koncepcija seniausiai ir didžiausiai Lietuvos siuvimo Įmonei "Lelija". Kaip patys save įvardina  viešose erdvėse, tai ir moderniausia siuvykla, eksplotuojanti 80%  produkcijos  į svečias šalis. Įkurta 1947 metais, "Lelija" vertinama kaip patikimą ir kokybišką prekę siūlantis ženklas

Interjero koncepcijos kodiniai žodžiai "tradicijos" ir " modernumas"  atsispindi klasikines formas atliepiančioje sieninėje įrangoje, dekoratyvinėse detalėse, bei moderniame apšvietime ir netradiciniuose erdvinės įrangos sprendimuose.  

Praeivį įtraukia netradicinis  salės planas. Iš šurmuliuojančio prekybos centro užėjęs pasijunti beesąs jaukioje atelje, tarp mažų inspiracijų, jaukių namus primenančių detalių, kontrastingų, bet tarpusavyje derančių medžiagų: nuo minkštos drobės, atsikartojančios ir sienų apmušimuose, iki grubaus šalto valcavimo metalo, nuo natūralios ąžuolo faneruotės- iki  juodos spalvos, medžio dulkių plokštės. Viskas natūralu, išryškintos medžagų savybės nepaslepiant po dažų ar įmantraus apdirbimo kauke.