Objekto pavadinimas: IDW Esperanza Resort, 2012

Projekto kategorija: restoranų interjerai

Autoriai: Eglė Truskauskienė, Rasa Miliūnaitė, atstovaujama įmonė „IDW Baldeta project development“

Plotas: restoranai La Terraza, La Coste

 

IDW Esperanza Resort -  uždaras užmiesčio klubas – ypatinga vieta, ypatingiems žmonėms. Čia nesunkiai galite pasijusti turį tik jums skirtų privilegijų: originaliai pasprukti iš miesto šurmulio, įkvėpti tikros gamtos, o kartu mėgautis ekologišku ir moderniu komfortu. Dėmesingi šeimininkai rūpinasi net mažiausiomis smulkmenomis, o kartais atrodo net laiką pasirįžę sustabdyti...

Šioje poilsiavietėje projektavome du restoranus. Juose tikrai nerasite netikėtų erdvės transformacijų ar šiuolaikinių akmens/betono spastų. Norėjome, kad tai būtų tiesiog neutralus ekologiškas pėdsakas, nekonkuruojantis nei su įspūdingais šimtamečių rąstų pastatais, nei su unikaliais, pro visus langus besismelkiančiais gamtos vaizdais.

Pirmasis restoranas - La Terraza. Jis tarsi pakylėtas virš viso komplekso, nes kartu su visa didžiule terasa įsikūręs antrame aukšte. Restorano išskirtinis ženklas – atviri stogo skliautai, stilizuotais drožiniais puoštas baras ir skandinaviškas paprastumas.

Antrasis restoranas - La Coste. Jis skirtas lauko pramogų mėgėjams. Prancūziško kaimo stiliaus lengvumas, languotos staltiesės ir daugybė prieskoninių žolių vazonėlių turėtų suteikti užuovėją žiemą, o vasarą - pavėsį .

 

 Nuorodos: http://www.idwesperanzaresort.com/en/dining/#.Ulzwo1DIZ68