SPA kompleksas yra 500 kv. m ploto. Dalis patalpų ~250kv. m. – baseinas, Thai masažas ir kosmetologijos skyrius yra visiškai atnaujinta. Šiose patalpose visa nauja apdaila, nauji prietaisai, apšvietimas, baldai, daugybė naujų paslaugų viedui, rankoms.

Visiškai nauji yra 5 procedūrų kabinetai, kirpykla ir recepcija.

Naujojo SPA centro architektūrinė idėja: norėjome archetipinę XXa. pradžios gražaus gyvenimo sampratą perteikti šiuolaikinėmis priemonėmis. Interjeras kurtas kinematografinėmies priemonėmis – tarsi  nedidelės pramogų scenos sudėliotos į vieną amerikietiško  filmo scenarijų. Išmanaus namo technologijos moderiame interjere atveria art deco stiliaus duris, už kurių jus galbūt pasitiks pats Getsbis. Technologijos kiekvienoje patalpoje taip pat leidžia sukurti  mikroklimato scenas – pagal atliekamą procedūrą – tam tikrą šilumos, drėgmės, garsų ir šviesos balansą.  Kirpykloje laukia tokia klasikinė barzdaskučio kėdė, kurioje skutasi pats Amerikos prezidentas, o išplanavimo ir įrangos klausimais konsultavo japonų specialistai. Juvelyrinės durų saulės atsikartoja bra šviestuvais ant sienų. Sekite juos ir persikelsit iš debesies lengvumo procedūros į sacharos smėlį arba po šilto vandens kriokliu. Scenas padeda sukurti garsių gamintojų KLAFS ir Gharieni SPA įrengimai, kuriuos naudoja geriausi pasaulio viešbučiai. Lietuvoje šie įrengimai  - naujovė, kai kurie jų limituotos gamybos. Pavyzdžiui tam, kad pasimėgautumėt debesies procedūra, jau nebūtina skristi iki Maldyvų ar Jungtinių Arabų Emyratų.

Interjeras nors ir kinematografinis, tačiau prabanga tikrai ne dekoracijos. Čia į visumą surinktos pačios geriausios ir aukščiausios kokybės medžiagos. SPA recepcija padengta 24 karatų auksu, beseine - rankų darbo mozaika, kurios gamybos tradicija siekia bizantinių bažnyčių puošėjų laikus, baldai – garsių gamintojų - Baxter ir B&B italia, dekoras – Tom Dixon.

 

Visi sprendimai yra autoriniai, unikalūs. Daugelis detalių -  juvelyrinės – rankų darbo. Sprendimus buvo įmanoma realizuoti tik todėl, kad įmonių grupei priklauso pasaulinio lygio standartus atitinkanti ir naujausiais technologijas įdiegusi gamykla IDW metawood.


http://retaildesignblog.net/2016/10/01/idw-esperanza-resort-by-egle-truskauskiene-rasa-miliunaite-vilnius-lithuania/